Tele2 alustab täna üle-Eestilise võrgu läbilaskevõimsuse testiga ning annab märtsis kõigile klientidele mobiilse interneti ilma igasuguse mahu- või kiirusepiiranguta tasuta kasutamiseks. Testimisele on registreerunud juba üle 12 000 inimese.

Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul paneb ettevõte oma sidevõrgu proovile ning kutsub inimesi üles kasutama kuu jooksul nii palju mobiilset internetti, kui nad suudavad.

“Jälgime märtsis eriti tähelepanelikult mobiilse interneti toimimisparameetreid, kasutust ja kiiruseid. Testi eesmärk on koguda reaalsest tarbimisest infot, kuidas sidevõrku tehniliselt kui ka pakette edasi arendada,” rääkis Aron.

Tasuta internetimahu soovijatele jäävad kehtima senised paketitasud, kuid kõik piirangud võetakse kuuks maha. Kampaaniga tutvustab Tele2 ka uut piiramatu andmemahuga internetipaketti.

Tasuta piiramatu mahuga interneti kasutamiseks saab end Tele2 koduleheküljel registreerida. Testida saab kõigi internetiühendust võimaldavate telefonide, kuid mitte ruuteriga.

Tehnilise Järelevalve Amet (TJA) mõõtis 2017. aasta lõpus üle Eesti operaatorite mobiilse interneti leviala, mille kohaselt katab Tele2 4G võrk 99 protsenti riigi territooriumist.