Täna jõudis Tele2 e-poodi müügile legendaarne Nokia „banaanitelefon“, millel on vana tuttav disain ja uuendusena 4G võimekus.

Tele2 turundusdirektor Katrin Aroni sõnul on Nokia hea alternatiiv nendele, kes ei soovi nutiseadet kasutada, kuid vajavad siiski võimekat ja töökindlat telefoni.

„Paar aastat tagasi tõi Nokia turule uuenenud 3310 ning see on tänaseni väga populaarne telefon. Edu ennustatakse ka 8110 mudelile, mis on silmapaistev just oma disaini poolest,“ rääkis Aron.

Kuigi välimuselt on Nokia 8110 sarnane oma algsele versioonile, siis selle sisu on täielikult kaasaegne. „4G abil on võimalik kasutada veebiotsingut, surfata sotsiaalmeedias või lugeda ja saata e-kirju ehk kasutada kõiki neid funktsioone, mida me telefonist täna otsime,“ selgitas Aron ja lisas, et Nokiale kohaselt ei puudu telefonist ka ussimäng Snake.

Uue kuue saanud Nokia 8110 on saadaval kollases ja mustas värvitoonis ning nende kogus Eestis on esialgu piiratud. „Banaanitelefonid“ on tänasest kiirematele saadaval Tele2 e-poes: https://tele2.ee/pood/mobiiltelefonid/nokia-8110-4g.