Tele2 lõpetas kaks aastat kestnud üle-Eestilised võrguehitustööd ning avas Baltikumi kaasaegseima 4G tehnoloogial põhineva mobiilse interneti võrgu. Kokku oleme investeerinud viimaste aastatega võrgu kvaliteeti üle 40 miljoni euro.

Seoses 4G võrgu valmimisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G internet mobiilis lisateenused lõplikult alates 1.11.2015 ning pakub asenduseks uusi ja maksimaalse kiirusega internet mobiilis lisateenuseid, mida saab kasutada nii 3G kui 4G võrkudes. Teavitus muudatustest jõuab klientideni ka personaalselt.

Tele2 Internet XS, Tele2 Internet S, Tele2 Internet Start, Tele2 Internet 75, Piiramatu mobiilinet M, Piiramatu mobiilinet S, Lastepaketiga internet mobiilis Extra Small, Internet mobiilis Extra Small Suvi, Internet mobiilis Extra Small ja Internet mobiilis Small lisateenused asendame Nuti Small 4G lisateenusega, mis sisaldab seadme poolt võimaldatud maksimaalse kiirusega 2GB internetti hinnaga 5,95€ kuus.

Internet Mobiilis Medium ja Tele2 Internet M lisateenuse asendame Nuti Medium 4G paketiga, mis sisaldab seadme poolt võimaldatud maksimaalse kiirusega 5GB internetti hinnaga 9,95€ kuus.

Internet Mobiilis Large asendame Nuti Large 4G paketiga, mis sisaldab seadme poolt võimaldatud maksimaalse kiirusega 10GB andmemahtu 14,95€ eest kuus.

Internet Mobiilis Extra Large asendame Nuti Extra Large 4G paketiga, mis sisaldab seadme poolt võimaldatud maksimaalse kiirusega 25GB andmemahtu hinnaga 17,95€ kuus.

Kui kliendi poolt kasutatav seade või SIM-kaart ei võimalda 4G-d, siis saavad kliendid kasutada senise piiratud kiiruse asemel internetti maksimaalsel kiirusel, mida seade võimaldab.

Juhul, kui meie poolt soovitatud pakett ei sobi, on kliendil võimalus valida endale ise uus sobiv pakett Tele2 kodulehel olevate pakettide seast. Paketi ning vajadusel SIM-kaardi vahetus on soovijatele oktoobrikuu jooksul tasuta. Muudatustega mittenõustumise korral on kliendil õigus leping käesoleva aasta oktoobri jooksul üles öelda. Valikust mitteteatamisel vahetatakse senine 3G lisateenus 1.11.2015 automaatselt Tele2 poolt soovitatud uue 4G lisateenuse vastu.

 

Parimate soovidega
Tele2