Tele2 hakkas esimese operaatorina Eestis alates 1. maist pakkuma klientidele nutitelefonipaketti, mis hõlmab peale piiramatus koguses kõnede ja SMSide ka niipalju internetti, kui inimene kasutada jaksab.

Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul on piiramatute mahtudega sidepakett Eesti mobiilimaastikul oluline muudatus, sest siiani on pakutud piiramatus kogustes kõneminuteid ja SMSe, kuid Tele2 toob sinna kõrvale ka piiramatu mahu ja kiirusega 4,5G interneti.

„Kuna uus pakett on piiramatu andmemahuga, siis võib internetti kasutada nii palju, kui tarvis ja mitte mõelda mahtudele, mis kulub näiteks filmide vaatamisele, muusika kuulamisele, sotsiaalmeedias tegutsemisele ja pilveteenusele. See tähendab, et interneti tarbimist pole vaja kontrollida ja muretseda, et maht otsa saab, sest piiranguid nutitelefonis paketi kasutamiseks ei ole,“ selgitas Aron ja lisas, et olenemata kasutatud mahtudest on kuutasu alati sama soodne.

„Sellise nutitelefonipaketi järele oli juba ammu vajadus, sest Tele2 klientide interneti kasutusmahud on kasvanud ligi kuus korda ja mobiilset internetti kasutatakse järjest enam püsiühenduse asemel,“ rääkis Aron, kelle sõnul oli T-Mobile üks esimesi, kes tõi USA-s turule piiramatute mahtudega paketi ning seal on lahendus väga populaarseks osutunud. „Nüüdseks on piiramatud lahendused enamikel suurematel Euroopa ja USA mobiilioperaatoritel,“ ütles Aron.

Eestis pakub piiramatute mahtudega sidepaketti ainsana Tele2. Paketi hind on 21,99 eurot, mis sisaldab piiramatus mahus kõneminuteid, SMSe ja 4,5G internetti. Alates 1. juunist saab seda paketti kasutada sama kuutasu eest kõikjal Euroopas, kõik muud tingimused on samad, kuid Euroopa Liidus kasutatav andmesidemaht on 6 GB.

 

Eesti mobiilioperaatorite sarnaste pakettide võrdlus

 

Tele2 Multi Piiramatu

Elisa Maksimalistile

Telia Mobiilne Elu

Internetimaht

Piiramatu

60 GB

64 GB

Interneti kiirus

Piiramatu

Piiramatu

Piiramatu

Kõned ja sõnumid

Piiramatu

2000

Piiramatu

Hind

21,99 €

36 €

41,98 €