Nutisõltlane Mihkel Raud avaldas oma salarelva, milleta tema kui väikeettevõtja elu oleks tõeline kaos – selleks on geniaalne äpp nimega Scannable, mis aitab raamatupidamise kontrolli all hoida. 

„Väikeettevõtjana tuleb mul alalõpmata 5-euroste tšekkidega nikerdada. Ühest poest ostan kitarrikeeled, teisest pinutäie paberit, kolmandast jumal teab mida ja igast tehingust jääb mu rahakotti paberitükike, mille peaksin oma raamatupidajale edastama,“ kirjeldas Raud oma igapäevaelu tšekidžunglis Tele2 uues blogis.

Raamatupidaja asemel rändavad tšekid aga prügikasti või kuluvad rahakotis ribadeks, mistõttu on Raual kaduma läinud kulutšekkide tõttu jäänud aastas raamatupidamisest läbi kandmata sadu eurosid, kuni ta avastas tänuväärse abimehe.

„Scannable on vähemalt minu elu tuhat korda mugavamaks muutnud, oma raamatupidajast ei hakka ma üldse rääkimagi,“ kinnitas Raud.

Kuidas asendamatu äriäpp Scannable aitab kviitungidžunglis korda luua ja paari liigutusega pabertšekid nutitelefoniga raamatupidajale meilida, loe edasi Tele2 blogist.