Tele2 annab tänasest uue piiramatu mahuga andmesidepaketi tutvustamiseks kõigile klientidele mobiilse interneti ilma mahu- või kiirusepiiranguta tasuta kasutamiseks. Kampaaniaga liitus ka Ekspress Meedia, mille väljaannete – Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe, Maalehe ja Delfi lugemine on Tele2 klientidele samuti terve märtsi jooksul tasuta.

Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul testib Tele2 tasuta piiramatu interneti pakkumisega ka oma võrgu läbilaskevõimsust. “Kuna Inimesed kasutavad mobiilset internetti uudiste tarbimiseks, siis anname klientidele kuuks koos piiramatu internetiga tasuta ajalehed ja artiklid,” ütles Aron.

Eesti Päevalehe ja Delfi peatoimetaja Urmo Soonvaldi sõnul näitab statistika, et inimesed loevad uudiseid järjest enam nutiseadmest. “Kõik Tele2 kliendid saavad kuu jooksul Ekspress Meedia ajalehti ja artikleid tasuta lugeda. Nii värske Eesti Päevalehe, Eesti Ekspress kui LP lood on kõik tasuta saadaval. Lisaks ka Delfi tasulised lood. Ja ilma lisavaevata saab teha esmatutvuse või taastada ammust tutvust Maalehes ilmunud Igor Mangi ülipopulaarsete horoskoopidega,” lubas Soonvald.

Lisaks kõigi Delfi, Maalehe, Eesti Päevalehe, LP ja Eesti Ekspressi uudiste lugemisele saavad Tele2 kliendid kuu aega tasuta kasutada ka muusika voogedastuskeskkonda Spotify.

Piiramatu mahuga tasuta interneti kasutamiseks saab end Tele2 koduleheküljel registreerida. Tasuta internetimahu soovijatele jäävad kehtima senised paketitasud, kuid kõik piirangud võetakse kuuks maha. Testida saab kõigi internetiühendust võimaldavate telefonide, kuid mitte ruuteriga.

Tehnilise Järelevalve Amet (TJA) mõõtis 2017. aasta lõpus üle Eesti operaatorite mobiilse interneti leviala, mille kohaselt katab Tele2 4G võrk 99 protsenti riigi territooriumist.