Juuni alguses toimus Tele2 Haapsalu esinduses spetsiaalselt seenioritele mõeldud interneti ja nutiseadme koolitus, kus eakaid õpetati elektroonilist sidet pidama ja pildistama.

„Lapsed on nutiseadmete kasutamises väga osavad ning selleks, et nendega sammu pidada ja nutimaailmas ühenduses olla, tõime esindusse spetsialistid, kes õpetasid, kuidas see elektrooniline maailm käib,“ rääkis Tele2 Eesti klienditeenindusdirektor Sirli Seliov.

Vajadus taolise koolituse vastu on suur ning tagasiside Haapsalu seeniorite poolt positiivne. „Sellises formaadis koolitust pole varem toimunud,“ rääkis Seliov. „Näiteks tuli esindusse inimene konkreetse sooviga õppida selgeks Viberi kasutamine, et ta saaks saata ja vastu võtta pilte.“

Seenioripäev Haapsalus
Seenioripäev Haapsalus

 

Lisaks oli Haapsalus suurem huvi selle vastu, kuidas internetti telefonis sisse ja välja lülitada, leida teavitusi ning mille poolest erinevad üksteisest 4G ja WiFi.

Koolitusi tuleb veel!

Juba 6. juulil kl 12-14 on Tele2 tehnikaeksperdid meie Viljandi esinduses neilt saab küsida nõu kõigi nutiseadmete ja internetiga seotud küsimuste korral. Spetsialistid selgitavad lihtsalt ja praktiliselt:

  • Mis on internet  
  • Kuidas teha ja saata telefoniga pilte  
  • Kuidas sõpradega suhelda – Skype, Messenger, Snapchat, Instagram, WhatsApp  
  • Kuidas tellida äpiga taksot  
  • Kuidas lugeda uudiseid – uudisteäpid  
  • E-maili konto loomine ja kasutamine 

Pärast Viljandit on kord Paide käes. Seal toimub seenioride koolituspäev 7. septembril. 

Seenioripäev Haapsalus
Seenioripäev Haapsalus