Aprillist alates on mitmetes Tele2 esindustes võimalik lepinguid allkirjastada digitaalselt tahvelarvuti abil. See on samm lähemale täielikult paberivabale esindusele.

Digitaalne allkirjastamine on uudne lahendus, mida esimese nädala jooksul testiti Foorumi ja Jõe esindustes. Lisaks asjaolule, et see säästab meid edaspidi keskkonnakahjulikust lepingute printimisest, muudab uus süsteem esinduse töö ka kiiremaks ja efektiivsemaks. 

„Uue lahenduse puhul on ootus, et lisaks rohelise jalajälje tõstmisele muutuvad ka meie müügiprotsessid kiiremaks ning loodame näha selle positiivset mõju klientide tagasisides," rääkis Tele2 Eesti tootedirektor Katrin Aron.

Aron lisas, et esialgne klientide tagasiside on olnud äärmiselt positiivne. „Klient ei pea enam ootama, kuni prinditakse lepingut, seda eraldi allkirjastama ning hiljem paberkandjal kodus säilitama. Lepingut on võimalik esinduses rahulikult tahvelarvuti ekraanilt lugeda, nutipliiatsi abil allkirjastada ning kuna see saadetakse kliendi e-mailile, siis sealt ka alati üles leida."

Pärast esimese nädala testperioodi Foorumi ja Jõe tänava esindustes, alustatakse sarnase lahenduse paigaldamisega ka teistesse esindustesse ja tänaseks on digitaalse allkirjastamise võimekus juba ka Rocca al Mare ja Mustika esindustes.