Tele2 on loonud ja turule toonud EV100 logoga popsikud, et tähistada Eesti 100. sünnipäeva. Juubelilogoga popsikud on müügil ainult meie esindustes.

Popsik on noorte ja trendi jälgivate klientide hulgas üha enam populaarsust koguv vidin, mis kleebitakse telefoni tagaküljele. Popsik aitab hoida telefoni mugavalt käes, kui on tarvis trükkida või seadmega tegutseda. Samuti saab popsiku ja vastava hoidiku abil telefoni kinnitada auto armatuurile.

Aktiivsemad kaunistavad oma telefoni lausa kahe popsikuga, et luua ideaalne koht oma kõrvaklappidele.

Lisaks EV100 popsikutele on Tele2 esindustes üha aktiivsemalt kasvamas lisavarustuse hulk ning meie lisavarustuse müük on edukam kui kunagi varem. Igalt müüdud lisavarustuse tootelt annetame 10 senti heategevuseks.

Tele2 on juba teist aastat järjest toetanud Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi tegemisi rahaliselt ja on saanud selle eest ka „heategija“ märgi. Meie annetused lähevad eeskätt diabeeti põdevate laste toetusteks, et nad saaksid soetada insuliinipumpasid, mis on kallid ja mida haigekassa kompenseerib ainult osaliselt. Tahame, et lapsed saaksid oma lapsepõlve nautida nii, et haigus neid ei takistaks.

Alates veebruarist on meie igakuine annetussumma sõltuv lisavarustuse müügist ja keskmiselt on see kuni 600 eurot kuus. Praeguseks on vähemalt üks laps meie annetuste abil omale uue insuliinipumba saanud ning loodame, et neid lapsi on edaspidi veel palju-palju!

Popsocket