Alates 1. veebruarist 2017 ühtlustab Tele2 Kodutelefoni paketi hinnakirja ning viib argipäevade ja nädalavahetuse lauatelefoni minutihinnad ühtsele, keskmisele tariifile.

Jõulupühadel saadeti kokku üle 709 000 SMS-i, tehti ligi 2 miljonit kõnet ja kasutati nutiseadmetes 53 terabaiti internetti, mis näitab, et kõnede ja sõnumite asemel edastatakse jõulusoovid üha enam internetis, selgub Tele2 statistikast.

Tele2 ehitas 2016. aastal Eestisse kokku 349 uut tugijaama, millest 167 rajati Harjumaale. Tänavuste võrguehitustööde fookuses oli keskmiste internetikiiruste tõstmine üle kogu Eesti.
Turu-uuringufirma GfK Retail and Technology andmetel müüdi Eestis novembrikuus kokku 32 100 uut telefoni koguväärtuses 9 miljonit eurot, mis on veidi vähem kui varasematel kuudel.

Tele2 tootedirektor Katrin Aron hoiatab, et enne jõule on nii Google’i kui Apple’i mobiilirakenduste poodidesse jõudnud hulk libaäppe, mis võivad varastada raha või nakatada telefoni pahavaraga.

Tele2 plaanib koostöös Norra mobiilioperaatoriga Telenor luua Rootsi 2020. aastaks üleriigilise uue põlvkonna 5G mobiilsidevõrgu.

Eestlased eelistavad internetitelevisiooni vaadata nädalavahetustel, jälgides sealt enim rahvusvahelisi kassahitte ja spordiülekandeid, selgub interneti-TV Viaplay värskest statistikast.

Alates 12. jaanuarist 2017 rakenduvad Tele2 esindustes arve tasumisel teenustasud. Kõikidel Tele2 klientidel on endiselt võimalik arveid ilma teenustasuta maksta Maxima poodides üle Eesti.

Alates 10.01.2017 ei saa pakettide Ettevõtjapakett 1.1 ja Ettevõtjapakett 2.0 kliendid juurde osta interneti lisamahtu ning peale neis pakettides sisalduva 50 MB täitumist interneti kasutus blokeeritakse.