Seoses kogu Eestit katva kaasaegse 4G võrgu ning kolme edastussagedust ühendava uue võrgutehnoloogia kasutuselevõtuga sulgeb Tele2 vananenud 3G ja 4G internet arvutis ning internet mobiilis lisateenused alates 1.02.2016. Tele2 pakub asenduseks uusi ja maksimaalse kiirusega 4G internet arvutis ja mobiilis lisateenuseid, mida saab kasutada nii 3G kui 4G võrkudes.

Muudatus puudutab järgmiste pakettide kliente: Internet arvutis Small, Medium, Large, Extra Large, ja XXL, Tele2 Internet 75, 175 ja 325, Tele2 Internet Start (MSIM), Multi-Net S ja M, Jagatav internet mobiilis S, Jagatav internet arvutis L ja XL, Baltimaade internet ja Baltimaade internet mobiilis, Pere internet arvutis, Tele2 Internet M, L ja XL. Samuti asendame vananenud 4G internet arvutis tooted Tele2 4G Small, Medium ja Large kaasaegsete 4G internet arvutis toodetega.

Teavitus muudatustest koos uue personaalse pakkumisega lähtuvalt kliendi senisest kuutasust ja tarbimisest jõuab nimetatud pakettide klientideni jaanuarikuu arvel ja iseteeninduses.

Juhul, kui meie poolt soovitatud pakett ei sobi, on kliendil võimalus valida endale ise uus sobiv pakett Tele2 kodulehel olevate pakettide seast. Tele2 poolt pakutavate uute 4G internet arvutis toodete, nende tingimuste, andmesidemahtude ja hindadega saavad kliendid tutvuda siin (http://tele2.ee/internet/internet-seadmes/internet-arvutis).

Kui kliendi poolt kasutatav seade või SIM-kaart ei toeta 4G teenuseid, siis saab klient senise piiratud kiiruse asemel kasutada 3G internetti maksimaalsel seadme ja võrgu poolt toetatud kiirusel. SIM-kaardi vahetus on soovijatele jaanuarikuu jooksul tasuta.

Muudatustega mittenõustumise korral on kliendil õigus leping 2016. aasta jaanuari jooksul üles öelda. Oma valikust mitteteatamisel jaanuari kuu jooksul Tele2 esindusse või klienditeeninduse numbril 6866866 vahetatakse kliendi senine lisateenus alates 1.02.2016 automaatselt Tele2 poolt soovitatud uue 4G lisateenuse vastu.

Parimate soovidega

Tele2