Kuna ilmateenistus prognoosib homse päeva jooksul tormituule tõusu, mis võib põhjustada elektrikatkestusi ja tõrkeid mobiilsides, soovitab Tele2 laadida täis oma mobiiltelefoni aku ning võtta hädaabinumbrile helistamiseks telefonist SIM-kaart välja.

Eriti võivad tormist olla puudutatud saared ja mereäärsed maakonnad. Tele2 soovitab kõigil nende piirkondade elanikel, aga ka mujal elavatel inimestel ettevaatusabinõuna laadida täis oma kodused seadmed, varuda vett ning mõelda läbi, kuidas saada lähedastega ühendust ajutise mobiilside- või voolukatkestuse ajal.

Tele2 hooldusmeeskonnad on tormi eel kõrgendatud valves ning valmis võimalike riketega operatiivselt tegelema. Tele2 investeeris sel suvel 250 000 eurot uutesse generaatoritesse tugijaamades ning vahetasime välja või lisasime ligi 1000 akut, mis suudavad hoida meie tugijaamad elektrikatkestuse korral töös 4 tunni vältel. Meie hooldusjaamad on varustatud akuseadmetega, et minimeerida tormidest põhjustatud katkestusohtu.

Ühtlasi tuletame meelde, et hädaabinumber 112 toimib ka levi puudumisel. Ühenduse saamiseks päästeteenistusega on kõige kindlam telefonist eemaldada SIM-kaart.

Tele2 klienditeenindus