Seoses kogu Eestit katva kaasaegse 4G võrgu ning kolme edastussagedust ühendava uue võrgutehnoloogia kasutuselevõtuga sulgeb Tele2 vananenud 3G ja 4G internet arvutis ning internet mobiilis lisateenused alates 1.02.2016. Tele2 pakub asenduseks uusi ja maksimaalse kiirusega 4G internet arvutis ja mobiilis lisateenuseid, mida saab kasutada nii 3G kui 4G võrkudes.
Kui tavaperioodil kuulavad eestlased maailma suurima muusikateenuse Deezer andmete järgi raadioedetabelites troonivat popmuusikat, siis jõulupühade ajal tõusid kuulatuimate albumite hulka Michael Bublé ja Frank Sinatra albumid.
Tele2 analüüsi järgi saadeti tänavuste jõulupühade ajal kokku 721 292 SMS-i, tehti 2,14 miljonit kõnet ja kasutati mobiiltelefonides 35 314 GB mahus internetti.
Maailma suurima veebipõhise muusikateenuse Deezer statistika järgi on eestlaste tänavuse 15 lemmikalbumi seas tervelt 9 kodumaist artisti, kellest mitmed pärjatakse ilmselt peagi ka Eesti muusikaauhindadega.
Turu-uuringufirma GfK Retail and Technology analüüsi järgi kulutasid eestlased novembris uute telefonide ostule veidi vähem raha kui kuu varem. Detsembris prognoosib Tele2 aga rekordmüüki.
Tele2 ja endine Eesti Energia tütarettevõte Televõrgu AS jätkavad alates 31. märtsist tegevust ühise ärinime Tele2 Eesti all, et pakkuda Eesti ettevõtetele sideteenuste terviklahendusi.
Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) äsja avalikustatud Eesti operaatorite mobiilse interneti kiiruse kordusmõõtmiste tulemuste järgi on Tele2 oma võrku tänavuse aasta jooksul enim parandanud.
Maailma suurima veebipõhise muusikateenuse Deezer statistika järgi ei ole eestlannade tänavuste lemmikartistide seas ühtki Eesti artisti, samal ajal kui meeste eelistuste hulgas troonivad Smilers, Põhja-Tallinn ja Paul Oja.
Vaatamata öisele tormile toimis kõigil Tele2 klientidel öösel ja hommikul mobiilside.
Kuna ilmateenistus prognoosib kiiret tormituule tõusu, mis võib põhjustada elektrikatkestusi ja tõrkeid mobiilsides, soovitab Tele2 laadida täis oma mobiiltelefoni aku ning võtta hädaabinumbrile helistamiseks telefonist SIM-kaart välja.