Äpp "Tele2 Eesti"

“Tele2 Eesti" mobiilirakendus seob kasutajamugavuse personaalsete eripakkumistega. Äpi üks võtmefunktsioone on lihtne ligipääs iseteenindusele, mis teeb teenuste haldamise hõlpsalt kiireks ja mugavaks. Rakendusest leiad vingeid soodustusi nii seadmetele kui ka erakordseid pakkumisi meie koostööpartneritelt.

Äppi saavad sisse logida Tele2 era- ja ärikliendid, identifitseerides end parooli või mobiil-ID abil, aga ka Facebooki ja Google’i konto kaudu, kui need iseteeninduses oma telefoninumbriga siduda.

Rakendus töötab vaid andmesideühendusega.

Lae Tele2 Eesti äpp tasuta alla siin:

 Google play Appstore

Tele2 Eesti äpp

Lihtne ja mugav iseteenindus

Äpis pääsed lihtsalt ligi iseteenindusele. Siin saad hõlpsalt vaadata jooksva kuu teenusekasutust, tasuda mugavalt arveid, saata sõpradele tasuta sõnumeid, tellida teenuseid, muuta seadeid ning uuendada andmeid.

Partnerite pakkumised

Lahedaid pakkumisi sajab äpi kasutaja taskusse pidevalt. Siin leiad väärt pakkumisi nii tahvlitele ja telefonidele kui ka eripakkumisi meie koostööpartneritelt. Vaata uusi pakkumisi siit.

Veel funktsioone

Soovime oma klientidele pakkuda maksimaalselt kasutajamugavust ning selleks arendame äppi hoolega edasi. Õige pea on lisandumas veel uusi ja lahedaid funktsioone!