empty

ROKI NÜÜD PAREMA PAKKUMISEGA!

LIITU KOHE

PIIRAMATU ÄRIMOOTOR

Tele2 kolm ühes rock’n’roll lahendus, mis vastab Sinu ettevõtte telekommunikatsiooni vajadustele, annab Sulle piiramatud kõned ja interneti mobiilis ning piiramatu interneti kontoris. Tõelise rokkstaarina saad lisaks 100 eurot allahindlust ükskõik millise seadme soetamiseks.

empty

Säästa 120 € aastas

empty

Kõned ja
internet mobiilis

Vaata lähemalt
empty

Internet
kontoris

Vaata lähemalt
empty

Soodustus
seadmele

Additional choices for voice plan include: Ari 10 for only 10 Eur, Ari 30 for only 15 Eur

More

Täida allolev ankeet ja lubame, et tööpäevadel vastame vähem kui ühe tunni jooksul!

* Kohustuslikud väljad

Kampaania „Piiramatu Ärimootor“ tingimused:

 1. Kampaania „Piiramatu Ärimootor“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);
 2. Kampaania toimub perioodil 05.05.2019-31.12.2019 (kaasa arvatud);
 3. Kampaanias osalevad kõik ärikliendid, kes kampaania perioodil ostavad Tele2-st vähemalt ühe ärikliendi kõneside paketi (nimetatud punktis 4) koos interneti paketiga (nimetatud punktis 5).
 4. Kampaanias pakutakse järgnevaid pakette:
  1. Äri Euroopas 10, hind 10 € (ilma käibemaksuta);
  2. Äri Põhjamaades 30, hind 15 € (ilma käibemaksuta);
  3. Piiramatu Äri Põhjamaades, soodushind 15,75 € (ilma käibemaksuta). Tavahind 21 € (ilma käibemaksuta);
  4. Piiramatu Äri Euroopas, hind 50 € (ilma käibemaksuta).
 5. Kampaanias arvestatakse interneti pakett „Piiramatu Ärinett“ soodushinnaga 14,25 € (ilma käibemaksuta). Tavahind 19 € (ilma käibemaksuta). Kampaaniaga määratud soodushind interneti paketile kehtib üksnes juhul, kui klient ostab vähemalt ühe punktis 4 nimetatud kõneside paketi.
 6. Punktis 4 ja punktis 5 nimetatud soodushinnad kehtivad 24 kuud alates paketiga liitumise hetkest;
 7. Kampaania ajal on kliendil õigus saada 100 € (ilma käibemaksuta) soodustust seadmete (telefon või ruuter) ostmiseks, kui klient on sõlminud lepingu vähemalt ühe punktis 4 nimetatud kõneside paketile koos punktis 5 nimetatud interneti paketiga.
 8. 100 € soodustust saab kasutada Tele2 poolt hetkel müüdavate telefonide või ruuterite soetamiseks ja allahindlusena hetkel müüdavate telefonide või ruuterite jaehinnast.
 9. Kampaaniaga liitunud äriklient saab kasutada 100 € soodustust ainult ühe korra olenemata ostetud kõneside ja interneti pakettide arvust. Samuti on võimalik 100 € soodustust (kogusummana) kasutada mitme telefoni või ruuteri soetamiseks. Näiteks kui soovitakse soetada kaks telefoni, siis on võimalik kasutada 50 € ühe telefoni ostuks ja 50 € teise telefoni ostuks.
 10. Sooduskupongi väärtust ei kuulu ühelgi juhul kliendile väljamaksmisele.
 11. 100 € kampaania soodustust kogusummana peab äriklient kasutama lepingu sõlmimise hetkel.
 12. 100 € soodustuse kasutamiseks sõlmitakse kliendiga 24 kuuline tähtajaline leping. Kui klient soovib lõpetada 24 kuulise perioodi jooksul punktis 4 või punktis 5 nimetatud toote lepingu, siis tuleb tagastada punktis 7 märgitud soodustuse summa Tele2-le täismahus.
 13. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 ärikliendi üldtingimustest, privaatsuspoliitikast, interneti kasutamise tingimusest, mõistliku kasutamise põhimõtetest ning valitud teenuspaketi tingimustest.
 14. Lisainfo firma@tele2.ee või telefonil 1205  (avatud E-R kell 9.00-18.00, muul ajal suunatakse kõned üldisele infotelefonile).