Aja kamp kokku ja sõitke Stockholmi väisama! Kas rahulikult aega maha võttes või täiega rokkides, just nagu teile meeldib! Koos õhtusöögiga B-klassi kajutis reisides algavad hinnad 45 eurost reisija kohta (kui olete kajutis neljakesi).
Kostita 14. oktoobril end ühe mõnusa ooperigalaga! Ettekandele tulevad katkendid tuntuimate vene, eesti, itaalia jt ooperiheliloojate loomingust.
20.-22. oktoobrini kinos Sõprus aset leidva rahvusvahelise improteatrite festivali Tilt päevapiletid Tele2 klientidele 20% soodsamad!
8 minutit kardisõitu Triobet Kardikeskuses. Viimase generatsiooni mudelid on piisavalt võimsad ja väga turvalised, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi.

Ainult automaatse parkimise äpi Autlo-ga on parkimine kõikides Europarki parklates -50% soodsam!

Oktoobris alustab Eesti jalgpallikoondis uut MM-valiktsüklit, kui 07.10 kohtutakse A. le Coq Arenal Gibraltariga ning 10.10 Kreekaga. Tele2 klientidele on antud mängude piletid 20% soodsamad!
Tele2 klientidele on Pagaripoiste kohvikutes ja e-poes kuni 01.09 tordid -25%. 
Alusta kooliaastat šikilt! Tele2 klientidele kõik lipsud -20%.

Tule naudi mängu, mõõda oma löögi kiirust ning võida vingeid auhindu Tele2 poolt! Lisaks ootab 250 kiiremat kohapeal tasuta grill-liha! Ootame Sind 12. augustil kell 18:00 A. le Coq Arenal.

 

Liitu Viaplayga nüüd ning saa põhipakett 2 kuuks täiesti tasuta! Saad värsked filmid, seriaalid, lastesaated ning spordi otseülekanded otse nutiseadmesse.