Täna tipus

Siit leiad igasugused edetabelid ja statistika

septembri

Eestis osteti septembris 36 100 uut mobiiltelefoni

Erinevalt augustist ei toonud september enam uut rekordit, kuid sellegipoolest tuleks üle vaadata, mis on turul hetkel kõige popimad mudelid.

Loe edasi

august

Eestlased kulutasid augustis telefonidele pea 10 miljonit eurot

Eestis müüdi augustis 9,9 miljoni euro eest 37 300 uut mobiiltelefoni, millega sündis neljandat kuud järjest uus rekord. Mobiiltelefonide jaemüük kasvas augustis juuliga võrreldes 11% ja müügikäive 5%.

Loe edasi

deezer

Eestlased ei taha suvel kodumaist muusikat kuulata

Maailma suurim veebipõhine muusikateenus Deezer avaldas eestlaste muusikakuulamise juuni ja juuli edetabeli, millest selgub, et sel suvel kuulatakse väga vähe kodumaist muusikat.

Loe edasi


rekord

Juunis sündis selle aasta telefonimüügi rekord

Turu-uuringufirma GfK Retail & Technology andmetel müüdi Eestis juunis 8,8 miljoni euro eest 32 100 uut mobiiltelefoni, mis on tänavu parim tulemus.

Loe edasi

vargus

Varguste topis valitsevad kallid Samsungid

Statistika kohaselt moodustasid esimesel poolaastal varastatud telefonidest 47 protsenti Samsungid ja mudelitest paistis eriti silma kallite, 800 eurot maksvate Samsung S7 Edge’ide kadumised.

Loe edasi

tasuline

Eestlased kulutavad ennustus- ja annetusliinidele kõvasti raha

Võiks arvata, et tänase interneti võidukäiguga on tasuliste info- ja suhtlusliinide järele vajadus kadunud, kuid numbrid tõestavad vastupidist, sest aastas kulutavad eestlased eritariifsetele kõneteenustele üle miljoni euro.

Loe edasi


Õnnetused

7 peamist põhjust, mis hävitavad eestlaste nutitelefone

Ühel hetkel on meil käes asendamatu kõrgtehnoloogiline töövahend, kuid juba järgmisel momendil võib see muutuda kasutuks vidinaks.

Loe edasi

Deezer kevad

Mihkel Raua lemmikmuss - kevad 2017

Mihkel Raud pani kevade alguse puhul Deezeris kokku ühe mõnusa playlisti, nimega "Kevad tuleb, kus ta pääseb!". Vaata üle, kes auväärt nimekirja mahtusid!

Loe edasi

Vidinad

TOP 8 kõige imelikumat vidinat - märts

Internetti ühendatavaid seadmeid on saadaval juba üksjagu. Inimesed ostavad selliseid vidinaid lisamugavuse tõttu (näiteks nutitermostaat, lambipirn vmt). Samas leidub ka väga kummalisi vidinaid - siin on kaheksa neist.

Loe edasi


Stats

Eesti kõige aktiivsemad mobiilikasutajad elavad Tartumaal ja Virumaal

Eesti kõige innukamad mobiiltelefoniga helistajad elavad Tartumaal ning sõnumisaatjad Lääne- ja Ida-Virumaal, kõige väiksemad on helistamise ja SMS-ide rekordid aga saartel.

Loe edasi

idufirmad

Kuumad Eesti idufirmad, keda sa veel ei tea!

Transferwise, Starship Technologies, Monese, Skeleton, Taxify jt taolised on ilmselt paljudele juba tuttavad. Seetõttu me nendest siin ka ei räägi.

Loe edasi

deezer 2016

Deezeri parimad 2016!

2016. aasta oli Eesti muusikale väga hea, sest pooled aasta TOP 10 kuulatuimad plaadid olid kohalikud.

Loe edasi


fail

2016 suurimad läbikukkujad

Tipu poole pürgivad paljud, aga reaalselt kohale jõuavad vähesed. Mõni ebaõnnestub aga lausa väga suurejooneliselt. Vaatame üle 2016. aasta kolm kõige suuremat pettumust.

Loe edasi

HDTanel

TOP 5 Google Play mängud - HDTanel!

Eesti üks kuulsamaid gamereid HDTanel asus testima Google Play poe parimaid mänge, mida raha eest osta saab! Vaata videot!

Loe edasi

2016 rollout

2016 kokkuvõte: 349 tugijaama

2016. aastal ehitasime Eestisse kokku 349 uut tugijaama, millest 167 rajasime Harjumaale. Tänavuste võrguehitustööde fookuses oli keskmiste internetikiiruste tõstmine üle kogu Eesti.

Loe edasi


Google search

2016. aasta Google otsingus

Maailma kõige tähtsam aastalõpu edetabel - mida me otsisime Google otsingumootori kaudu. Sõda, rahu, USA valimised ja palju-palju muud. Vaata videot!

Loe edasi

Jõulutech

2016. aasta kõige ägedamad tehnikakingid

Tänavuste jõulude kõige põnevamad tehnikakingitused on robotid, droonid ja nutiprillid, aga populaarsust ei kaota ka harjumuspärasemad nutiseadmed. Mida veel jõuluvana kingikotist leida võiks?

Loe edasi

viaplay

Mida me netitelerist vaatame ehk Viaplay TOP 10 novembris

Vaadatuimate filmide hulka jõudsid novembris nii rahvusvahelised kassahitid kui koguperefilmid. Kõige popimat filmi vaadati novembris lausa 237 tunni jagu.

Loe edasi


apple

Eestis on aastaga enim populaarsust kogunud Apple’i telefonid

Sel ajal, kui näiteks Indias toimub iPhone´i turuosa katastroofiline kokkutõmbumine (-35% viimase aasta jooksul) ning isegi USA-s kaotab IOS Androidile turgu, lähevad eestlased vastupidi üha rohkem õunausku.

Loe edasi

sms ja kõned

109 tundi kõnesid kuus ja 373 SMS-i päevas?!

Need numbrid tähistavad vastavalt Eesti kõige innukamat mobiiltelefoniga helistajat ja sõnumineerijat, kes pesitsevad Lääne-Virumaal. Samal ajal on kõige väiksemad on helistamise ja SMS-ide edastamise numbrid aga saartel.

Loe edasi

lemmiktelefon

Milline telefonimudel on Eestis armastatuim?

Kõige levinum mobiiltelefon eestlase taskus on üllatuslikult iPhone 5s, selgus 370 000 Eestis kasutuses oleva telefoni analüüsist.

Loe edasi