Kaalukauss

Mida eelistada?

takso

Taxify vs Uber vs takso

Tehnoloogiaajastu on taksomaailma pea peale pööranud ja mulle meeldib see – loodan siiralt, et koht päikese all säilib igaühele neist, sest neid kõiki on meile väga vaja.

Loe edasi

VPN

Parimad VPN teenusepakkujad

Tahaks kasutada VPN-i, aga ei tea, millist teenusepakkujat valida? Pole hullu, siin on viis parimat, mis meil pika kaalumise tulemusena sõelale jäid

Loe edasi

VR noir

Millise äpiga alustada VR teekonda?

Tahaks teha algust VR mängudega, aga ei tea kuidas? Pole hullu, siin on mõned soovitused, mis esimesed sammud lihtsamaks teevad.

Loe edasi


turvakaamera

Parima turvakaamera otsingutel

Ajad, mil kodu või seal olevate laste/loomade turvalisuse eest pidi raskelt pappi välja köhima, on möödas. Vastus turvamuredele peitub ei kusagil mujal kui Sinu sahtli põhjas.

Loe edasi

X Compact vs iPhone SE - kaks keskmise hinnaga mini

Testisin kahte väikest kuni 500-eurosesse hinnaklassi kuuluvat telefoni - Apple’i iPhone SE ja Sony Xperia X Compact - mõlemad on vähem kui 5-tolliste ekraanidega ehk tänapäeva mõistes väiksed.

Loe edasi

dilemma

Dilemma: kuu aega võrgus või tass kohvi?

Päev ilma maha ununenud nutiseadmeta või internetita on täna tõeline väljakutse. Ometi oli isiklik telefon ja mobiilsideteenus alles 90ndate keskel veel tõeline luksus.

Loe edasi


250 eurot telefon

Otsid 250 eurot maksvat nutitelefoni?

Nutitelefone on tänapäeval saadaval väga erinevates hinnaklassides. Mõni odavaim mudel maksab 100 eurot, kuid Apple'i ja Samsungi üle 700 eurosed tippmudelid pole kõigile taskukohased.

Loe edasi