Täna esines Tele2 Eesti võrgus kohati nii mobiil- kui ka andmesideteenustes tõrkeid. Tegemist oli andmesidevõrgu tuumikseadme probleemiga ning mõjutatud oli ligi 200 tugijaama.

Tele2 vabandab klientide ees tekkinud ebamugavuste pärast.

Septembris kasvas BRC Market Expertsi poolt läbi viidud mobiilituru uuringu kohaselt nutitelefoni keskmine müügihind 20 euro võrra. Hinnakasvu vedasid eelkõige uued Apple’i ja Samsungi tippmudelid.

Eelmisel aastal jõustusid Euroopa Liidu üleselt rändle-nagu-kodus (RLAH) eeskirjad, millest tulenevalt saavad inimesed tarbida Euroopa Liidus reisides ka mobiilset andmesidet koduriigi hinnaga. Siiski ei tohiks reisides kaotada valvsust, kuna on mitmeid teisi ohte, mille tõttu võib reisilt naastes oodata ees kopsakas sideteenuste arve.

Levimas on petuskeem, kus Tele2 logoga küsitlus lubab välja loosida iPade või kalleid telefone. Taolisi loose Tele2 ei korralda ning antud juhul on petturite eesmärk koguda eelkõige inimeste krediitkaardi andmeid ning pääseda ligi arvutile.

Palju õnne Raido Pilvele, kes võitis Huawei Bluetooth Speakeri.

Tele2 paigaldas eile esimestele töötajatele naha alla kiibi, mis võimaldab ustest sisse pääseda, kappe avada ning printerit kasutada.

08.11 esietendub KUMU auditooriumis omanäoline, digitaalsete elementidega, eksperimentaalne teatrilavastus “SAUN”. Tavahind 17 €.

 Juba järgmisel teisipäeval, 9. oktoobril on Tele2 Narva Prisma esinduses kohapeal koolitajad, kes pakuvad spetsiaalselt 45+ vanuses mõeldud inimestele igakülgset nutiseadmealast abi ning pakuvad personaalseid interneti ja nutiseadme koolitusi ehk õpetavad vastavalt huvile nii elektroonilist sidet pidama kui ka pildistama. 

Tele2 kinnitusel osteti kõik Eestisse jõudnud iPhone’i kallid uued telefonid juba eelmüügist ära ning praegu polegi teada, millal Apple uue partii saadab.

Ostes Sokisahtlist kolm toodet, saad neljanda tasuta! Pakkumine kehtib kuni 31.10.2018.