Tähelepanu! Levimas on petuskeem, kus Tele2 nime alt lubatakse välja jagada kalleid nutitelefone. Tele2 taolist kampaaniat ei korralda ning palume oma andmeid taolise küsimustiku kaudu mitte edastada.

Täna ennelõunal toimus Saaremaal ulatuslik Elektrilevi kõrgepinge katkestus, mistõttu esines piirkonnas tugevaid häireid mobiilsideteenuste kasutamises.

Ilmateenistuse teatel võib tänane torm tuua endaga kaasa kuni 30-meetrini sekundis puhuvad tuuleiilid.  Mobiilifirma Tele2 on oma hooldusmeeskonnaga üle Eesti kõrgendatud valmisolekus ning tegeleb juba tormikahjude likvideerimisega.

Pühad on kohe käes ning sestap on tavapärasest erinevalt avatud ka meie esindused.

Loe lähemalt, kes võitsid nädalavahetusel Narva, Kuressaare ja Võru esindustes toimunud jõulutriangli nutitelefonid!

Oktoobris ostsid eestlased üle 33 000 uue mobiiltelefoni 12,1 miljoni euro eest, mis on 22 protsenti suurem summa kui eelmisel kuu, selgub BRC Market Expertsi poolt läbi viidud uuringust.

Kuigi iga uus nutitelefoni mudel on eelmisest veidi kiirem ja rohkemate kaameratega, siis tegelikult valivad eestlased omale uue seadme kummalisematel ja ka praktilisematel põhjustel.

23. novembril tähistatakse üle maailma Black Friday ehk musta reede ostupüha. Peamiselt teevad tehnikakaupadele parimaid pakkumisi internetikaubamajad ning allahindlusi kasutab ligi 200 miljonit inimest.

Ühtedel on hall argipäev, Teisel Must Reede! Käes on aasta suurim ostupüha ning plahvatuslikult soodsate hindadega telefonid nii ühtedele kui teistele on nüüd saadaval nii esindustes kui e-poes.

Tongast ja Nigeeriast tehtavate petukõnede laviin tabas Eestit nädalavahetusel ning Tele2 võrku on tänaseks tehtud vähemalt 20 tuhat kõnet 380 erinevalt telefoninumbrilt. Tele2 tegeleb jooksvalt petukõnesid tegevate numbrite blokeerimisega oma võrgus, kuid palub ka klientidel olla tähelepanelik.