TJA viis juunikuus läbi andmesidekiiruste mõõtmised kõigis Eesti avalikes supluskohtades, millest selgus, et tegelikult ei pea stabiilse interneti pärast muretsema enamikes Eestimaa randades.

Tele2 kliendid saavad ka Eesti suvel enda jalad eriti soojana hoida, sest Sokisahtlist on võimalik soetada sokid 30% soodsamalt!

Tele2 poolt läbi viidud „Lapsed ja internet“ uuringu tulemuste kohaselt on kolmandik 9-14-aastastest Eesti lastest näinud veebis seksiklippe ning iga teine vaadanud vägivalla või piinlevate loomade videoid.

Palju õnne Jaak Kuusele, kes võitis 3000-eurose reisivautšeri Tez Tourilt.

Eelmisel nädalal allkirjastasid kolm mobiilioperaatorit leppe, millega vabatahtlikult reguleeritakse soovimatute müügikõnede tegemist. Esimesena müügikõned lõpetanud Tele2 juht Chris Robbins kutsub hea tava leppega liituma kõiki ka teistes valdkondades telefonimüüki tegevaid ettevõtteid ning lõpetada sellega inimeste soovimatu tülitamine.

Tele2 tegi väga ebahariliku sammu ja saatis täna oma sadadele tuhandetele klientidele teavituse lepingutingimuste muudatuste kohta, mille kohaselt lõpetab Tele2 vabatahtlikult ära paljude teenustasude ja leppetrahvide küsimise ning hakkab seniseid tasulisi teenuseid ilma rahata jagama. Ühtlasi muudab ettevõte on lepingutingimused lihtsamaks.

Hiljuti Kantar Emori läbi viidud uuringu kohaselt on kaks kolmandikku eestlastest saanud viimaste kuude jooksul müügikõnesid ning 85 protsenti suhtub neisse negatiivselt.IT-ettevõtete liidu eestvedamisel sai valmis ja allkirjastati hea tava, mille eesmärgiks on piirata anonüümsete müügikõnedetegemist mobiilside sektoris ja kaitsta seeläbi senisest enam tarbijate privaatsust. Hea tava näol on tegu valdkonna iseregulatsiooniga.

Juuni alguses toimus Tele2 Haapsalu esinduses spetsiaalselt seenioritele mõeldud interneti ja nutiseadme koolitus, kus eakaid õpetati elektroonilist sidet pidama ja pildistama.

Suvel veedame palju aega väljas ning meie nutikas kaaslane satub pidevalt pigem ekstreemsetesse olukordadesse ja ilmaoludesse. Et su telefon suve vastu peaks ning ka sügisel funktsioneeriks, kummutab Tele2 Eesti klienditeenindusdirektor Sirli Seliov mõned levinumad müüdid.

Tele2 täidab oma varasema lubaduse ja lõpetab 25. maist esimesena inimestele soovimatute müügikõnede tegemise.