Tule aita 2. mail FC Floral Nõmme Kalju seljatada! Äpi või vastava SMS-i pakkumise ettenäitamisel sissepääs mängule kahele inimesele tasuta!

Märtsis esitasid eestlased hea teeninduse kuu “Kiida teenindajat” kampaania raames 46 500 kiitust, mille põhjal selgitati välja 2018. aasta parima teenindusega ettevõtted.

Eestlaste kõige enam alla laetud rakenduste statistika näitab, et aasta esimese kvartali populaarseimad äpid on erinevad virtuaalmaailmas eksisteerivad online mängud ning tutvumisrakendused.

Aprillist alates on mitmetes Tele2 esindustes võimalik lepinguid allkirjastada digitaalselt tahvelarvuti abil. See on samm lähemale täielikult paberivabale esindusele.

Täna on Eestis mobiilivaba päev, mille eesmärk on eelkõige pöörata tähelepanu maanteeohutusele, kuid pidev tehnoloogia ja nutiseadmete areng on viinud meid nii kaugele, et näiteks eestlased valiksid oma lemmiku asemel pigem nutiseadme.

Tele2 alustas ulatuslike üle-Eestiliste võrguehitustöödega, mille raames käivitatakse mobiilse interneti kiiruse ning katvuse suurendamiseks kokku 305 uut tugijaama.

Alates 16. aprillist lõpetab Tele2 väikse klientide huvi tõttu Mobiilse rahakoti teenuse pakkumise ning edaspidi ei ole antud rakenduse kaudu võimalik mobiilimakseid teostada.

USA Michigani Ülikooli läbiviidud uuringu kohaselt loeb 61 protsenti vanematest oma teismeliste laste sotsiaalmeedia sõnumeid või postitusi.

Tele2 viib märtsis läbi üle-Eestilist võrgu läbilaskevõimsuse testi, millega liitunud 50 000 inimest tegid kohe ettevõtte ajaloo mobiilse interneti kasutusrekordi.

Märtsikuu lõpu seisuga muutuvad taas tuhanded ID-kaardi sertifikaadid kehtetuks, mistõttu antud kaartidega enam e-toiminguid teha ei saa.