Tele2 viib veebruaris lõpule kõikides saatejaamades tarkvarauuendused, mille tulemusena tõusevad üle kogu Eesti mobiilse interneti maksimaalsed allalaadimiskiirused uue rekordi ehk 485 megabitini sekundis.

Turu-uuringufirma GfK Retail and Technology andmetel osteti Eesti jaemüügiturul 2017. aastal 402 000 uut mobiiltelefoni, kokku 115 miljoni euro eest. Uute telefonide müügikäive kasvas seejuures pea 6%.

16.02 toimub Saku Suurhallis Tähtede Mäng 2018, kus vastamisi on Eesti ja Läti korvpalliliigade tähed. Tele2 kliendile piletid 30% soodsamalt!

Eesti kõige innukamad mobiiltelefoniga helistajad elavad Ida-Virumaal ning sõnumisaatjad Harju- ja Pärnumaal, kõige väiksemad on helistamise ja SMS-ide rekordid aga saartel, selgub Tele2 statistikast.

Maailma suurim veebipõhine muusikateenus Deezer avalikustas 2017. aasta enimkuulatud Eesti artisti nime, kelleks osutus Karl-Erik Taukar.

Telefon tunneb mind nägupidi, räägib minuga, millal ta minu eest tööd tegema hakkab? Aasta esimestel kuudel tulevad neli telefonitootjat välja oma uute tippmudelitega. Tootjad on keskendunud eelkõige aku pikemaajalisele kestvusele ja kogu telefoni esikülge katvale ekraanile. Eelmisel aastal tuli Apple välja Face ID-ga ja tundub, et teised telefonitootjad liiguvad oma lipulaevadega samas suunas.

Metalooduse talvised rabamatkad Raplamaa rabades 25% soodsamalt.

Tele2 Grupp omandas 801,7 miljoni dollari eest kaabeltelevisiooni ja interneti püsiühendust pakkuva ettevõtte Com Hem.

Tele2 sulgeb alates 31.01.2018 helistamisel põhineva andmeside ehk dial-up’i teenuse.
Lõpeta aasta šikilt! Tele2 klientidele kõik lipsud -25%.