Tele2 muutis ära oma kõigi internetipakettide sisu, hinnad ja nimed. Ettevõtte teatel jäävad kõik vanad paketid paralleelselt kehtima, ühegi uue hind ei tõuse, vaid langeb praegusega võrreldes kuni kaks korda.
Uuringufirma BRC Market Experts statistika järgi müüdi Eestis jaanuarikuus üle 27 200 uue mobiiltelefoni kokku ligi 8,6 miljoni euro eest.
Märtsis tähistatakse hea teeninduse kuud ning uuringufirma Norstat läbiviidud küsitlusest selgub, et 84 protsenti eestimaalastest peab kohalikku klienditeeninduse taset heaks või isegi väga heaks. Uuringust selgub ka, millistes asutustes on kõige viletsam klienditeenindus.
Tele2 sulgeb 7. märtsist oma Centrumi kaubanduskeskuse esinduse ja taasavab selle 13. märtsil uuendatuna Uku Keskuses.
Tele2 muudab 1. märtsist oma ettemaksuga kõnekaartide nime ja tingimusi, suurendades internetimahtusid ja langetades stardipaketi hinda.
Tele2 hakkab esimese mobiilioperaatorina Eestis 28. märtsist müüma Razer Phone 2, mida peetakse maailma parimaks mobiilimänguritele mõeldud telefoniks.
Selgunud on CAT facebooki loosi võitja, kes läheb koju uue CAT matkakomplektiga.

5. märtsil toimub Tallinnas Tele2 Mustika keskuse esinduses seenioritele suunatud interneti- ja nutiseadmete koolitus, millel õpetatakse lihtsalt pilte tegema, suhtlusrakendusi kasutama ja palju muud tänapäeva maailmas olulist.

Uuringufirma BRC Market Experts statistika järgi osteti Eestis mullu 10,8 miljoni euro eest 40 800 uut tahvelarvutit.

Tele2 hakkab tänasest pakkuma kümmet uut era- ning ärikliendi sidepaketti. Vanad paketid jäävad kehtima ning uute pakettide tingimused on soodsamad.