Möödunud aastal helistati Tele2 võrgus kokku enam kui 1,59 miljardit kõneminutit, saadeti ligi 94,6 miljonit sõnumit ning kasutati üle 34 miljoni gigabaidi andmesidet.

Tele2 möödunud aasta kõne- ja andmesideteenuste kokkuvõte paljastab, et Eesti inimene on üha enam andmeside kasutamise usku ning kõnede tegemine ja sõnumite saatmine on langustrendis.

Sel nädalal on kasvanud hüppeliselt kõnede arv Leedu telefoninumbrilt +370 5207 8729, millelt helistajad pakuvad vene keeles pettuse eesmärgil erinevaid finantsteenuseid.

Eestlased hakkasid jõulukinke ostma juba novembris, mil BRC Market Experts statistika järgi osteti 33 975 uut mobiiltelefoni.

Tähelepanu! Levimas on petuskeem, kus Tele2 nime alt lubatakse välja jagada kalleid nutitelefone. Tele2 taolist kampaaniat ei korralda ning palume oma andmeid taolise küsimustiku kaudu mitte edastada.

Täna ennelõunal toimus Saaremaal ulatuslik Elektrilevi kõrgepinge katkestus, mistõttu esines piirkonnas tugevaid häireid mobiilsideteenuste kasutamises.

Ilmateenistuse teatel võib tänane torm tuua endaga kaasa kuni 30-meetrini sekundis puhuvad tuuleiilid.  Mobiilifirma Tele2 on oma hooldusmeeskonnaga üle Eesti kõrgendatud valmisolekus ning tegeleb juba tormikahjude likvideerimisega.

Pühad on kohe käes ning sestap on tavapärasest erinevalt avatud ka meie esindused.

Loe lähemalt, kes võitsid nädalavahetusel Narva, Kuressaare ja Võru esindustes toimunud jõulutriangli nutitelefonid!

Oktoobris ostsid eestlased üle 33 000 uue mobiiltelefoni 12,1 miljoni euro eest, mis on 22 protsenti suurem summa kui eelmisel kuu, selgub BRC Market Expertsi poolt läbi viidud uuringust.