EV100 kodulehe üleskutsega anda 23. veebruar töötajatele vabaks on avalikult liitunud juba ligi 30 ettevõtet, näiteks tuntumatest Forum Cinemas, Tele2, AS Toode ja GrabCAD.

Hingele Pai on kaasaegne, loomuliku elustiili ajakiri, mille tugevuseks on puhas visuaal ja kvaliteet. Ajakirja eesmärk on inspireerida ja anda praktilisi nõuandeid, kuidas elada tõeliselt rahuldustpakkuvamat elu.

Möödunud aasta lõpus tegi Tele2 oma klientidele üleskutse tuua tagasi oma vana telefon ja annetada vana seadme eest saadud raha TÜ Kliinikumi Lastefondile diabeedihaigete laste toetamiseks. Ettevõte lisas igale annetusele omalt poolt juurde sama suure summa ning täiendavalt jõulukingituste raha.

.

Tehnilise Järelevalve Amet (TJA) avalikustas täna mobiilse interneti kiiruse sõltumatud mõõtmistulemused, mille järgi pakub Tele2 suurimat maksimaalset allalaadimiskiirust, milleks on 334 megabitti sekundis. Samuti on TJA mõõtmiste põhjal Eesti parim 4G leviala Tele2 pakutav, millega on kaetud 99% kogu Eestimaast.
Google Play rakendus pakub Androidi nutitelefonide jaoks mänge, äppe, filme, raamatuid ja digitaalset sisu. Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul on möödunud aastal Google Play rakenduste poes tehtud ostude hulk märgatavalt suurenenud.
Kõikidele Tele2 klientidele rakendub Kristiine autopesula hinnakirjast soodustus -20%. Nt nahahooldus 32 eur (tava 40 eur), põhjalik välipesu 20 eur (tava 25 eur) jpm.

Tele2 Eesti 2017. aasta müügitulu ulatus 76 miljoni euroni, kasvades aasta varasema perioodiga võrreldes 4%. Ettevõtte EBITDA ehk kulumieelne ärikasum kasvas aastaga 4,3%, ulatudes 18,5 miljoni euroni.

Mobiilsideoperaator Tele2 hakkab oma klientidele alates 01. veebruarist vahendama maailma üht populaarseimat muusika voogedastusteenust Spotify.

Võiks eeldada, et tänase internetiseerinud riigi ja äppide võidukäiguga on erinevatele klienditeeninduse lühinumbritele helistamine vähenenud, kuid möödunud aasta statistikast selgub, et eestlased kulutasid eritariifsetele kõneteenustele üle miljoni euro.

Tele2 avalikustas 2017. aasta populaarsemate annetusliinide edetabeli ning tuleb välja, et eestlased avasid rahakotirauad kõige kergemini tavaliste inimeste aitamiseks.