Nädalavahetusel avati Lillekülas asuva Eesti jalgpalli rahvusstaadioni kauaoodatud 28-ruutmeetrised pealtvaatajate ekraanid, mille paigaldus võttis tervelt kaks nädalat.

Otsid suveks elamusi? Pane end koos sõpradega proovile Exit Roomi põgenemistubades! Tele2 kliendid lustivad 10 € soodsamalt.
Tallinna vanalinnas, Helios Hallis (Sauna 1) toimub multimeedia kunstinäitus „Monet2Klimt“. Näitusel esitatakse enam kui 140 maailmapärandisse kuuluvat teost, mille autoriteks on Cloud Monet, Vicent Van Gogh ja Gustav Klimt.

Suve vingeim seiklus ootab Sind! Tule ja turni maa ja taeva vahel kas Pärnu lähistel asuvas Valgeranna seikluspargis või hoopis Tallinna kauneima vaatega seikluspargis Pirita rannas. Sobiliku kõrguse ja raskusastmega raja leiavad endale nii lapsed kui ka täiskasvanud.

Tele2 Eesti remondistatistika näitab, et igas kuus pöördub katkise telefoniga paranduse ligi tuhat inimest. Pooltel juhtudel on tegu seadme kukkumisest või muljumisest tingitud vigastusega.

Alates 11.05.2018 pakub Tele2 ettevõtetele kaasaegset pilvepõhist kõnehalduse terviklahendust.

Kevadiste ilmade saabudes veedavad paljud meist oma nädalavahetused suvilas. Selleks aga, et saada seal ligi kõigile vajalikele teenustele ning teha aeg-ajalt üks mõnus kodukontori päev, on hea mõelda läbi, milliste nutikate lahenduste abil seda kõike hõlpsasti korraldada.

Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada.

Tele2 klientidele kontserdi piletid 50% soodsamalt!