Tele2 paigaldas eile esimestele töötajatele naha alla kiibi, mis võimaldab ustest sisse pääseda, kappe avada ning printerit kasutada.

08.11 esietendub KUMU auditooriumis omanäoline, digitaalsete elementidega, eksperimentaalne teatrilavastus “SAUN”. Tavahind 17 €.

 Juba järgmisel teisipäeval, 9. oktoobril on Tele2 Narva Prisma esinduses kohapeal koolitajad, kes pakuvad spetsiaalselt 45+ vanuses mõeldud inimestele igakülgset nutiseadmealast abi ning pakuvad personaalseid interneti ja nutiseadme koolitusi ehk õpetavad vastavalt huvile nii elektroonilist sidet pidama kui ka pildistama. 

Tele2 kinnitusel osteti kõik Eestisse jõudnud iPhone’i kallid uued telefonid juba eelmüügist ära ning praegu polegi teada, millal Apple uue partii saadab.

Ostes Sokisahtlist kolm toodet, saad neljanda tasuta! Pakkumine kehtib kuni 31.10.2018.

18.  septembril uuendas meediagrupp All Media Baltics oma brändiportfelli ja lansseeris innovatiivse digimeedia platvormi, mille vahendusel jõuab edaspidi kvaliteetne videosisu vaatajani erinevates seadmetes ja erineval viisil.

Tele2 kliendile kõik rattad -30 €. Lisaks 25% soodustus rattatuledelt, porilaudadelt, hoolduselt ning remondilt!

Tele2 ehitab Eestisse uue ja täielikult pilvepõhise tuumikvõrgu ning andmekeskuse, mis muudab ettevõtte sidevõrgu oluliselt töökindlamaks. 

Kõrgkvaliteetsed ning maitsvad proteiini-ja energiasnäkid aktiivsele inimesele ja Tele2 kliendile nüüd -25%!

Alates septembrist kolib Tele2 Eesti AS Jõe tänava äriklienditeenindus ja kontor Ülemiste Citysse ning meie uueks töökoduks saab Öpiku Ärimaja B hoone.