USA Michigani Ülikooli läbiviidud uuringu kohaselt loeb 61 protsenti vanematest oma teismeliste laste sotsiaalmeedia sõnumeid või postitusi.

Tele2 viib märtsis läbi üle-Eestilist võrgu läbilaskevõimsuse testi, millega liitunud 50 000 inimest tegid kohe ettevõtte ajaloo mobiilse interneti kasutusrekordi.

Märtsikuu lõpu seisuga muutuvad taas tuhanded ID-kaardi sertifikaadid kehtetuks, mistõttu antud kaartidega enam e-toiminguid teha ei saa.

Hea teeninduse kuu

07.03.2018

Kätte on jõudnud märtsikuu ehk hea teeninduse kuu. Kutsume kõiki märkama suurepärast teenindust ja toredaid teenindajaid.
Möödunud aasta lõpus tegi Tele2 oma klientidele üleskutse tuua tagasi oma vana telefon ja annetada vana seadme eest saadud raha TÜ Kliinikumi Lastefondile diabeedihaigete laste toetamiseks.

Aprillist alustab Tele2 Eesti uue tegevdirektorina Kanadast pärit Chris Robbins, kel on 15-aastane telekomisektori tippjuhi kogemus.

Tele2 annab tänasest uue piiramatu mahuga andmesidepaketi tutvustamiseks kõigile klientidele mobiilse interneti ilma mahu- või kiirusepiiranguta tasuta kasutamiseks. Kampaaniaga liitus ka Ekspress Meedia, mille väljaannete – Eesti Ekspressi, Eesti Päevalehe, Maalehe ja Delfi lugemine on Tele2 klientidele samuti terve märtsi jooksul tasuta.

Tele2 alustab täna üle-Eestilise võrgu läbilaskevõimsuse testiga ning annab märtsis kõigile klientidele mobiilse interneti ilma igasuguse mahu- või kiirusepiiranguta tasuta kasutamiseks. Testimisele on registreerunud juba üle 12 000 inimese.

Erinevatel põhjustel võib elus ette tulla perioode, kui ei soovi osasid kõnesid ja sõnumeid vastu võtta. Tele2 klienditeenindusdirektor Sirli Seliov annab nõu, kuidas kliendid sellisel juhul käituma peaksid ja mis võimalused on lisaks telefonitootja poolt pakutavale mobiiltelefonis.

Tele2 teeb võrgu läbilaskevõimsuse testimiseks ebahariliku sammu ning annab märtsis kõigile klientidele üle Eesti mobiilse interneti ilma igasuguse mahu- või kiirusepiiranguta tasuta kasutamiseks.