Kevadiste ilmade saabudes veedavad paljud meist oma nädalavahetused suvilas. Selleks aga, et saada seal ligi kõigile vajalikele teenustele ning teha aeg-ajalt üks mõnus kodukontori päev, on hea mõelda läbi, milliste nutikate lahenduste abil seda kõike hõlpsasti korraldada.

Tele2 on otsustanud alates mai lõpust loobuda soovimatute müügikõnede tegemisest ja loob ligi 40 uut töökohta, et olemasolevaid kliente kiiremini ja personaalsemalt teenindada.

Tele2 klientidele kontserdi piletid 50% soodsamalt!

Tule aita 2. mail FC Floral Nõmme Kalju seljatada! Äpi või vastava SMS-i pakkumise ettenäitamisel sissepääs mängule kahele inimesele tasuta!

Märtsis esitasid eestlased hea teeninduse kuu “Kiida teenindajat” kampaania raames 46 500 kiitust, mille põhjal selgitati välja 2018. aasta parima teenindusega ettevõtted.

Eestlaste kõige enam alla laetud rakenduste statistika näitab, et aasta esimese kvartali populaarseimad äpid on erinevad virtuaalmaailmas eksisteerivad online mängud ning tutvumisrakendused.

Aprillist alates on mitmetes Tele2 esindustes võimalik lepinguid allkirjastada digitaalselt tahvelarvuti abil. See on samm lähemale täielikult paberivabale esindusele.

Täna on Eestis mobiilivaba päev, mille eesmärk on eelkõige pöörata tähelepanu maanteeohutusele, kuid pidev tehnoloogia ja nutiseadmete areng on viinud meid nii kaugele, et näiteks eestlased valiksid oma lemmiku asemel pigem nutiseadme.

Tele2 alustas ulatuslike üle-Eestiliste võrguehitustöödega, mille raames käivitatakse mobiilse interneti kiiruse ning katvuse suurendamiseks kokku 305 uut tugijaama.

Alates 16. aprillist lõpetab Tele2 väikse klientide huvi tõttu Mobiilse rahakoti teenuse pakkumise ning edaspidi ei ole antud rakenduse kaudu võimalik mobiilimakseid teostada.