Kogu Euroopa vallutanud etendus jõuab sel sügisel ka Tallinna ning Tele2 sooduskoodiga on piletid lausa kuni 73% soodsamad!
Tule aita laupäeval FC Floral tiitel kindlustada! Äpi või vastava SMS-i pakkumise ettenäitamisel sissepääs mängule kahele inimesele tasuta!
Tule ja mängi Eesti ühes suurimas piljardiklubis 15% soodsamalt!

Kristiine Autopesulal on hea meel pakkuda Tele2 töötajatele ja klientidele soodustust hooajale kohaselt eelkõige salongi hooldusele! Lisaks ka sooduspakkumine välipesule ja püsivahale.

Äripäeva digipakett nüüd ettevõtlikule Tele2 kliendile 3 kuuks hinnaga vaid 9 eurot kuus. Tavahind digipaketil 24,5 eurot kuus.
Eesti koondise MM-valiksarja kodumäng Bosnia ja Hertsegoviinaga toimub 10. oktoobril 2017 A. Le Coq Arenal. Tele2 kliendile piletid -10%!
Tondi Lasketiirus saab Tele2 klient tund aega paugutada lausa 15% soodsamalt!
20. augustil toimub Lauluväljakul ansambli Ruja muusikaline taasühinemine ja üle pikkade aastate on taas koos laval Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto. Tele2 kliendile piletid 30% soodsamad!
Juba 18. augustil astub Cathouse’is üles megapopulaarne Moskva trio Serebro! Tele2 kliendina saad piletid soetada lausa 30% soodsamalt.
Paljude noorte lemmik RnB laulja astub lavale oma hittidega juba 5. augustil klubis Cathouse Concert Hall.