Eksklusiivne piletimüük algab nüüd! Tele2 kliendid saavad Weekend Festival Balticu kolme päeva passi soetada tervelt nädal enne teisi ning mis kõige tähtsam - kõigest 75 € eest!

Teame, et meie kliendina hindad adrenaliinivaba ja stabiilset mobiililevi ning internetiühendust! Tänutäheks pakume sulle koostöös Tondi Lasketiiruga korralikku adrenaliinilaksu.

29. novembri Balletiõhtu: Tantsulised miniatuurid. Othello piletid on Tele2 kliendile ainult 12 €!

Kogu Euroopa vallutanud etendus jõuab sel sügisel ka Tallinna ning Tele2 sooduskoodiga on piletid lausa kuni 73% soodsamad!
Tule aita laupäeval FC Floral tiitel kindlustada! Äpi või vastava SMS-i pakkumise ettenäitamisel sissepääs mängule kahele inimesele tasuta!
Tule ja mängi Eesti ühes suurimas piljardiklubis 15% soodsamalt!

Kristiine Autopesulal on hea meel pakkuda Tele2 töötajatele ja klientidele soodustust hooajale kohaselt eelkõige salongi hooldusele! Lisaks ka sooduspakkumine välipesule ja püsivahale.

Äripäeva digipakett nüüd ettevõtlikule Tele2 kliendile 3 kuuks hinnaga vaid 9 eurot kuus. Tavahind digipaketil 24,5 eurot kuus.
Eesti koondise MM-valiksarja kodumäng Bosnia ja Hertsegoviinaga toimub 10. oktoobril 2017 A. Le Coq Arenal. Tele2 kliendile piletid -10%!
Tondi Lasketiirus saab Tele2 klient tund aega paugutada lausa 15% soodsamalt!