Tele2 klientidele kontserdi piletid 50% soodsamalt!

Tule aita 2. mail FC Floral Nõmme Kalju seljatada! Äpi või vastava SMS-i pakkumise ettenäitamisel sissepääs mängule kahele inimesele tasuta!

Hingele Pai on kaasaegne, loomuliku elustiili ajakiri, mille tugevuseks on puhas visuaal ja kvaliteet. Ajakirja eesmärk on inspireerida ja anda praktilisi nõuandeid, kuidas elada tõeliselt rahuldustpakkuvamat elu.

Kõikidele Tele2 klientidele rakendub Kristiine autopesula hinnakirjast soodustus -20%. Nt nahahooldus 32 eur (tava 40 eur), põhjalik välipesu 20 eur (tava 25 eur) jpm.
16.02 toimub Saku Suurhallis Tähtede Mäng 2018, kus vastamisi on Eesti ja Läti korvpalliliigade tähed. Tele2 kliendile piletid 30% soodsamalt!
Metalooduse talvised rabamatkad Raplamaa rabades 25% soodsamalt.
Lõpeta aasta šikilt! Tele2 klientidele kõik lipsud -25%.

Eksklusiivne piletimüük algab nüüd! Tele2 kliendid saavad Weekend Festival Balticu kolme päeva passi soetada tervelt nädal enne teisi ning mis kõige tähtsam - kõigest 75 € eest!

Teame, et meie kliendina hindad adrenaliinivaba ja stabiilset mobiililevi ning internetiühendust! Tänutäheks pakume sulle koostöös Tondi Lasketiiruga korralikku adrenaliinilaksu.

29. novembri Balletiõhtu: Tantsulised miniatuurid. Othello piletid on Tele2 kliendile ainult 12 €!