Tallinna vanalinnas, Helios Hallis (Sauna 1) toimub multimeedia kunstinäitus „Monet2Klimt“. Näitusel esitatakse enam kui 140 maailmapärandisse kuuluvat teost, mille autoriteks on Cloud Monet, Vicent Van Gogh ja Gustav Klimt.

Suve vingeim seiklus ootab Sind! Tule ja turni maa ja taeva vahel kas Pärnu lähistel asuvas Valgeranna seikluspargis või hoopis Tallinna kauneima vaatega seikluspargis Pirita rannas. Sobiliku kõrguse ja raskusastmega raja leiavad endale nii lapsed kui ka täiskasvanud.

Tele2 klientidele kontserdi piletid 50% soodsamalt!

Tule aita 2. mail FC Floral Nõmme Kalju seljatada! Äpi või vastava SMS-i pakkumise ettenäitamisel sissepääs mängule kahele inimesele tasuta!

Hingele Pai on kaasaegne, loomuliku elustiili ajakiri, mille tugevuseks on puhas visuaal ja kvaliteet. Ajakirja eesmärk on inspireerida ja anda praktilisi nõuandeid, kuidas elada tõeliselt rahuldustpakkuvamat elu.

Kõikidele Tele2 klientidele rakendub Kristiine autopesula hinnakirjast soodustus -20%. Nt nahahooldus 32 eur (tava 40 eur), põhjalik välipesu 20 eur (tava 25 eur) jpm.
16.02 toimub Saku Suurhallis Tähtede Mäng 2018, kus vastamisi on Eesti ja Läti korvpalliliigade tähed. Tele2 kliendile piletid 30% soodsamalt!
Metalooduse talvised rabamatkad Raplamaa rabades 25% soodsamalt.
Lõpeta aasta šikilt! Tele2 klientidele kõik lipsud -25%.