Tele2 kliendile kõik rattad -30 €. Lisaks 25% soodustus rattatuledelt, porilaudadelt, hoolduselt ning remondilt!
Kõrgkvaliteetsed ning maitsvad proteiini-ja energiasnäkid aktiivsele inimesele ja Tele2 kliendile nüüd -25%!
Kutsume Sind kooli alguse puhul kinno! Tele2 kliendina saad Forum Cinemase kinodes (Coca Cola Plaza, Tartu Ekraan ja Viljandi Centrum) kuni augusti lõpuni 2 € soodsamalt käia.
Tele2 esitleb: septembris saab alguse esmakordselt toimuv UEFA Rahvuste liiga, kui 8. septembril kohtub Eesti koondis A. le Coq Arenal Kreeka koondisega.
28.-29.juulil toimub Haapsalus Joogafestival, kus Tele2 kliendile on 2-päevane pääse lausa 30% soodsam!

Tele2 kliendid saavad ka Eesti suvel enda jalad eriti soojana hoida, sest Sokisahtlist on võimalik soetada sokid 30% soodsamalt!

Otsid suveks elamusi? Pane end koos sõpradega proovile Exit Roomi põgenemistubades! Tele2 kliendid lustivad 10 € soodsamalt.
Tallinna vanalinnas, Helios Hallis (Sauna 1) toimub multimeedia kunstinäitus „Monet2Klimt“. Näitusel esitatakse enam kui 140 maailmapärandisse kuuluvat teost, mille autoriteks on Cloud Monet, Vicent Van Gogh ja Gustav Klimt.

Suve vingeim seiklus ootab Sind! Tule ja turni maa ja taeva vahel kas Pärnu lähistel asuvas Valgeranna seikluspargis või hoopis Tallinna kauneima vaatega seikluspargis Pirita rannas. Sobiliku kõrguse ja raskusastmega raja leiavad endale nii lapsed kui ka täiskasvanud.