Kampaania „Paberist vabaks“ tingimused

1. Kampaania „Paberist vabaks“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2).

2. Kampaania toimub perioodil 01.10.2019 - 31.12.2019 (kaasa arvatud).

3. Kampaanias osalevad kõik Tele2 erakliendid kellel enne Kampaania perioodi algust olid tellitud paberarved ja kes Kampaania perioodil loobuvad paberarvete tellimisest (edaspidi Osalejad).

4. Paberarvetest on võimalik loobuda Tele2 iseteeninduses või külastades Tele2 esindust Eestis.

5. Kampaanias Osalejad saavad € 0,20 (20 senti) soodustust oma igakuisest mobiiliarvest järgnevaks kaheks (2) aastaks.

6. Kampaania perioodi lõppedes loosib Tele2 Osalejate vahel välja kaks (2) Huawei P30 Lite mobiiltelefoni võtja poolt valitud värvuses (Jaehind € 299,00). Kampaania käigus võidetud Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale Auhinna maksumust rahas.

7. Võidust teavitamiseks võitab Tele2 ühendust lepingu omaniku märgitud kontaktnumbril kahe nädala jooksul peale Kampaania lõppu

8. Tele2 Eesti AS on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab isikuandmeid Kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks ja võitjaga kontakteerumiseks.

9. Tele2 privaatsuspoliitikaga ning õigustega isikuandmete töötlemisel on võimalik lähemalt tutvuda siin: tele2.ee/privaatsuspoliitika

10. Loosimises ei saa osaleda Tele2 töötajad, juhtorganite liikmed ja Kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.

11. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel.

12. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 teenuste kasutamise üldtingimustest, privaatsuspoliitikast ja hinnakirjast, mis on kättesaadavad aadressil tele2.ee.

13. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee.