Tele2
Vajad abi?

Kampaania „Vaata üle oma kontaktandmed“ tingimused

 1. Kampaania „Vaata üle oma kontaktandmed“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks ja isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2), registrikood 10069046, Valukoja 8 (Öpiku B hoone), 11415 Tallinn.
 2. Kampaania toimub perioodil 27.08.-03.09.2021 (kaasa arvatud).
 3. Kampaania perioodil loosib Tele2 Osalejate vahel välja 1 Xiaomi Mi Vacuum-MOP väärtusega 229 EUR. Auhind loositakse juhuvaliku alusel 08.09.2021
 4. Loosikampaanias „Uuenda oma kontaktandmed“ saavad osaleda need Tele2 Eesti lepingulised erakliendid, kes uuendavad kampaaniaperioodil Tele2 Eesti iseteeninduskeskkonna pop-up kampaania aknas oma kontaktandmed. Auhinna loosimises saab iga osaleja osaleda ühe häälega.
 5. Kampaania käigus võidetud Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale Auhinna maksumust rahas.
 6. Kui Auhinna võitjaga ei ole Korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 3 (kolme) tööpäeva jooksul, siis on Tele2 Eestil õigus jätta talle auhind välja andmata ja loosida uus võitja.
 7. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust tema kontaktandmetel (telefon või e-post) ja lepitakse kokku auhinna üleandmise koht ja aeg. Võitja nõusolekul avaldatakse teave võidu kohta Tele2 veebilehel.
 8. Loosimises ei saa osaleda Tele2 töötajad ja kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.
 9. Isikuandmeid töödeldakse kooskõlas kehtivate õigusaktidega. Isik annab nõusoleku kampaanias osalemiseks iseteeninduse kampaania pop-up aknas andmed edastades klikkides nupul „Salvesta ja võida“. Isikul on igal ajal õigus nõuda oma andmete töötlemise piiramist (ja nõusoleku tagasivõtmist), v.a juhul kui seadus ei sätesta teisiti. Tele2 privaatsuspoliitikaga ning õigustega isikuandmete töötlemisel on võimalik lähemalt tutvuda Tele2 kodulehel www.tele2.ee
 10. Isikul on võimalik pöörduda küsimuses isikuandmete töötlemise kohta Tele2 Eesti AS andmekaitsespetsialisti poole e-posti aadressil dpo_estonia@tele2.com.
 11. Tele2 Eesti jätab endale õiguse muuta antud kampaania tingimusi. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud iga päev 8.00-22.00).