52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.
Vajad abi?
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Kõnepost

Mis teenus on Kõnepost, kui palju see maksab ja kuidas seda kasutada?

Kõnepost on mobiilne automaatvastaja, mis võtab vastu telefonile tulnud teated, kui Sa ise ei saa vastata, telefon on välja lülitatud, hõivatud või asud väljaspool võrgu teeninduspiirkonda.

Kuutasu: 0,90€ (KMga)
Kuutasu arvestus on vastavalt kasutatud päevadele (mitte kuupõhine).

Kuidas Kõnepost töötab?

Kui kõne vastuvõtja telefon on välja lülitatud (levist väljas), samal ajal on teine kõne või ei vasta kõnele 30 sekundi jooksul, siis suunatakse helistaja kõne kõneposti.

Kõneposti tervitusteksti keele valiku (eesti, inglise või vene keeles) saad ise valida. Tegemist on automaatteavitusega (tervitusteksti ei saa muuta/ isikupärastada).

  • EESTI- Number, millele Te helistate, ei saa hetkel vastata. Palun jätke oma teade peale tooni.
  • VENE - Абонент сейчас не может ответить на Ваш звонок. Пожалуйста, оставьте сообщения после звукового сигнала.
  • INGLISE - The number you are calling can't take your call now. You can leave a message after the tone.​​​​​​​

Kohe kui häälteade on jäetud – jõuab kõne vastuvõtjale MMS sõnum helifailiga, mida saab kuulata endale sobival ajal. Kui telefon oli välja lülitatud või levist väljas, jõuab sõnum telefoni mõne minuti jooksul peale sisselülitamist. Kui vastuvõtjal oli samal ajal kõne, saabub sõnum kohe peale kõne lõppemist.

Heliteade jääb telefoni ja kasutaja saab ise otsustada, kas kustutab sõnumi peale kuulamist või jätab alles. Meie kõneposti häälsõnumeid ei salvesta ega hoiusta.

Kui Sa ei kasuta internetti või kasutad nuputelefoni, millel ei ole MMS tuge, jõuab Sinuni SMS teavitus koos lingiga helifailile. Seda saab avada arvutis või Wi-Fi võrgus oleva nutitelefoniga.

Kõnepost töötab ainult Tele2 Eesti võrgus (välismaal olles, kõnesid kõneposti ei suunata).


Loe kõneposti kohta lähemalt siit